Registreerimine ja Kasutamine

Kuidas registreerida Avis Now kasutajaks?

Konto ülesseadmine võtab vaid paar minutit! Esmalt tuleb Avis Now rakendus App Store'ist või Google Playst alla laadida ning seejärel saad esitada vajalikud andmed ja registreerida konto. Teenuse kasutamiseks on vaja lisada toimiv maksekaart ning autode rentimiseks juhiluba.

Kuidas lisada juhiluba?

Juhiloa lisamiseks vali menüüst „Minu profiil" ning „Lae üles juhiluba“. Järgi juhiseid ja juhiluba kontrollitakse paari minutiga üle.

Kuidas lisada/kustutada maksekaart?

Maksekaardi lisamiseks vali menüüst „Minu konto" ning „Lisa/muuda maksekaarti“. Maksekaardi toimivuse kontrollimiseks broneerime sellelt 50 senti. Summa lisatakse sinu Avis Now kontole ning saad seda kasutada oma järgmise rendi ettemaksena.

Kaarti saad eemaldada valides rakenduses "Minu profiil" alt "Kustuta maksekaart". Pea meeles, et kaardi saab rakendusest eemaldada ainult siis, kui sinu kontol pole võlgnevusi.

Enne rendi alustamist kontrolli alati, kas oled valinud õige makseviisi. Kui sõit on alanud, ei saa seda hiljem muuta ega arveldada teistsuguse makseviisiga.

Kuidas kasutada Avis Now rakendust?

Ava Avis Now rakendus ning vali alt „rent“. Kaardil on näha kõiki asukohti.

Auto rentimine toimub broneeringu alusel. Vali sobiv rendipunkt ja ajavahemik. Sõidu algus- ja lõpp-punkt on samad ning rendiperioodi kestvus 30 minutist 21 päevani. Seejärel vajuta „Näita vabu sõidukeid“. Autode juures kuvatakse hinda valitud ajaperioodi eest. Distantsi hind lisandub rendi lõpus vastavalt sõidetud kilomeetritele. Kui oled sobiva auto leidnud, kontrolli rendiandmed üle ning kinnita broneering vajutades „broneeri ja maksa“. Sõiduki uksed saad rakendusest avada 10 minutit enne broneeringu algust. Enne sõitu veendu, et autol ei ole uusi vigastusi.

Rendi lõpus pargi auto samasse kohta, kus sõitu alustasid – igal sõidukil on enda kindel parkimiskoht. Kui oled auto parkinud, jäta võtmed autosse ja vajuta rakenduses „Lõpeta rent“.  Auto uksed lukustuvad automaatselt. Lõpetuseks tee pilt pargitud autost ning anna hinnang oma Avis Now rendikogemusele. Kui autol on mingeid probleeme või see vajab puhastust, jäta meile kommentaar ning hoolitseme selle eest.

Kui vanalt saab Avis Now teenuseid kasutada?

Autode kasutamiseks peab olema vähemalt 21-aastane.

Kuidas lisada sooduskoodi?

Sooduskoodi saad lisada "Minu konto" alt. Kui rakendus sooduskoodi ei aktsepteeri, siis tee kindlaks, et promokood ei ole aegunud ja vastab kampaania nõuetele ning, et ei oleks kirjavigu. Kui promokoodi pole siiski võimalik kasutada, saada meile probleemist kuvatõmmis aadressile info@avisnow.eu.