Autod

Kuidas tühistada broneeringut?

Broneeringut on võimalik tühistada helistades meie klienditoe numbrile +372 605 1144.  Tühistamisel rakendub tühistamise tasu 3€.

Kuidas muuta või pikendada broneeringut?

Broneeringu pikendamiseks võta ühendust meie klienditoega +372 605 1144.

Kuhu võib autot parkida?

Sõidu lõpetamiseks tuleb auto parkida samasse kohta, kus sõitu alustasid - igal sõidukil on enda kindel parkimiskoht. Auto kasutusperioodi jooksul võib auto parkida sinna, kus parkimine on lubatud. Järgi kohalikke liiklus- ning parkimiseeskirju. Tasulistes tsoonides või eraparklas parkides peab juht selle eest iseseisvalt tasuma. Vajadusel saab kasutada autos olevat parkimiskella.

Auto kütus hakkab otsa lõppema. Kus saan autot tankida?

Auto tankimine on Sinu jaoks tasuta ning saad seda teha lähimas Circle K jaamas. Kütusekaardi leiad auto salongis oleva päikesesirmi alt. PIN-koodi väljastab meie klienditugi kui helistate numbrile +372 605 1144.  Kütusekaardi Kui sa pole kindel, millist kütust auto kasutab, siis igal autol on vastav kleebis näha kütusepaagi korgi peal.

Avastasin, et auto on kahjustada saanud. Kuidas käituda?

Kui kahjustust pole kleepsuga tähistatud, siis tee pildid ning saada need aadressile info@avisnow.eu.

Mida peaksin tegema kui sattusin autoavariisse?

Helista meie ööpäevaringsele tuginumbrile +372 605 1144. Meie meeskond annab edasised juhised.

Lõpetasin rakenduses sõidu ent jätsin kogemata autovõtme/kütusekaardi enda kätte või unustasin isiklikke esemeid autosse. Kuidas käitun?

Helista meie ööpäevaringsele tuginumbrile +372 605 1144 ning avame auto uksed distantsilt ilma, et peaksid uut sõitu alustama.

Mida teha, kui auto on määrdunud?

Helista meie ööpäevaringsele tuginumbrile +372 605 1144 ja me hoolitseme selle eest, et sõiduk saaks võimalikult kiiresti korda.

Kas autod on kindlustatud?

Jah, kõik meie autod on kindlustatud.

Millised autod on valikus?

Toyota Corolla, Škoda Scala, Toyota Yaris Cross, BMW 1. seeria, Mini Cooper ja Peugeot 308 mudelid. Kõik autod on uued ja hästi varustatud.