Miks eelistada AVIS autorenti?

Avis pakub Teile võimaluse rentida auto pikemaks perioodiks, ilma keeruliste lepinguteta. Meie missioon on teha Teile sõiduki kasutamine lihtsaks, olgu selleks lühirent või soov rentida auto pikemaks perioodiks. 

Kui tekib vajadus lühikeseks või pikemaks autorendiks, pakume täisteenus autorendi lahendust- võtmed kohe kätte, kasutage kuni vajadus kestab ning tagastage ilma probleemideta.

Nautige uusimaid automudeleid

Avisest leiate alati kõige uuemad automudelid. Uuendame enda autoparki iga 6-9 kuu tagant. Hoiame parigs hea varustusega ning hästi hooldatud sõidukeid. Meie 10-autogrupist leiab iga ettevõte enda vajadusi rahuldava sõiduki. Lisaks pakume lisatooteid nagu GPS, lasteistmed, kütusekaart ning 24/7 hädaabi. 

Autorent Teie ärile

Avis pakub Teie ärile personaalseid lahendusi, leiame lahenduse kõikidele transpordiga seotud muredele. Arendame pidevalt autorendi tooteid, pakkumaks Teile kuluefektiivset mobiilsust - rentides autot päevaks, nädalaks või kuuks.

Avis Flex on ideaalne toode, kui Teie äri vajab pikemaks perioodiks rendiautot - rendiauto ühest kuust kuni kolmekümne kuue kuuni.

Avis Preferred ja Avis Charge kaart pakkuvad suurepäraseid hüvesid, ärireisidel pääsete järjekordadest ning krediitkaartidest. Fikseerime Teie hinnad aastaks ning arve tuleb just selline nagu Teie soovite.

Lisa informatisooni saamiseks palun pöörduge meie müügiosakonda numbril +372 667 1510 või kirjutage meile avis@avis.ee.

Preemiumklassi autorent

Me usume, et autorent on enamat, kui sõitmine punktist A punkti B. Tähtis on teekond ja kogemus, mida see pakub ning autod, mida sul on võimalik avastada. Kui soovid külastada tuntud vaatamisväärsuseid või peidetud pärle, kuhu pääseb ainult autoga, siis Avis abil on võimalus neid avastada.

Mõistame, et sinu vajadused võivad vahelduda. Seetõttu on meie valikus erineva suurusega autod, mikrobussid ja kaubikud. Meie autopark koosneb väikeautodest, millega tihedas linnaliikuses seigelda, kuni suurte sõidukiteni, millega on ideaalne liigelda perepuhkusel. Lisaks võimaldame rentida premiumklassi autosid.